b2b@amcwroclaw.pl  +48 71 342 87 44+48 609 488 586
  Rejestracja     Logowanie

O NAS

MODELE KOLEJOWE I ARCHITEKTONICZNE

O FIRMIE

Hurtownię Modelarską AMC założyliśmy w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Zajmujemy się sprzedażą artykułów modelarskich związanych z modelarstwem kolejowym i architektonicznym.

SPECJALIZACJE:

AMC Hurtownia Modelarska - sprzedaż do sklepów i pracowni architektonicznych - B2B  

                                      UWAGA: Ofertę można przeglądać bez rejestracji i logowania

STACJA HOBBY Sklep Modelarski - sprzedaż detaliczna - stacjonarny i internetowy - SKLEP

                                      UWAGA: w sklepie internetowym dostępna jest tylko część oferty.

OFERTA

Budowanie makiety kolejowej to niezwykłe zajęcie. Dla dorosłych jest formą odstresowania i powrotu do młodzieńczych lat, dla dzieci sposobem rozwijania ich zdolności manualnych i ćwiczenia cierpliwości. Zawsze jest to wielka pasja utrzymująca się przez wiele lat. W naszej ofercie mamy wszystko, co jest potrzebne do zbudowania takich makiet.

Prowadzimy sprzedaż modeli taboru kolejowego. Znaleźć można u nas kolejki elektryczne, w tym zestawy startowe dla dzieci i profesjonalistów. Sprzedajemy modele wagonów, lokomotyw spalinowych i elektrycznych, a także parowozów.

Posiadamy w ofercie torowiska oraz akcesoria do budowy makiet kolejowych i architektonicznych w skalach HO, TT, N, G, Z:
budynki, drzewka, trawki, artykuły do kształtowania terenu na makiecie, figurki, autka i wiele innych modeli odwzorowujących rzeczywisty świat.

Jesteśmy dystrybutorem na Polskim rynku produktów niemieckich firm : FALLER, TILLIG, MÄRKLIN, TRIX, LGB, BEMO, PREISER, UHLENBROCK, MINITRAINS.

Uzupełnieniem naszej oferty w sklepie STACJA HOBBY są także modele kolejowe i inne wyroby firm PIKO, ROCO, ROBO, ACME, VIESSMANN, KIBRI, AUHAGEN, HERPA, NOCH, HEKI.